Haberin İçinde Sivas Var – HaberdeSivas.Com

Vuslat Derneği Kurban Bağışlarını İhtiyaç Sahipleri İle Buluşturuyor

VUSLAT DERNEĞİ, HER YIL OLDUĞU GİBİ BU YIL DA KURBAN BAĞIŞLARINI İHTİYAÇ SAHİPLERİNE İLETECEK. SADECE TÜRKİYE’DE DEĞİL DÜNYANIN DÖRT BİR KÖŞESİNDE İNSANİ YARDIM VE İLMİ FAALİYETLERİNİ BÜYÜK BİR AZİMLE SÜRDÜREN DERNEK, 20 ÜLKE 3 KITADA KURBAN BAĞIŞLARINI MAZLUMLARA ULAŞTIRACAK.

Vuslat Derneği, her yıl olduğu gibi bu yıl da Kurban bağışlarını ihtiyaç sahiplerine iletecek. Sadece Türkiye’de değil dünyanın dört bir köşesinde insani yardım ve ilmi faaliyetlerini büyük bir azimle sürdüren dernek, 20 ülke 3 kıtada kurban bağışlarını mazlumlara ulaştıracak.

Yurtiçi kurban bağışı kampanyasına katılmak isteyen hayırseverler, 1000 TL hisse bedeli karşılığında kurban bağışlarını ileterek, ihtiyaç sahiplerinin ve ilim talebelerinin sofralarına katkı sağlayacak. Afrika ve Asya’nın açlık ile mücadele eden bölgelerinde mazlumlara umut olmak isteyen hayırseverler ise 600 TL hisse bedeli karşılığında hayırlarını iletebilecekler. Vuslat Derneği kurban bağışlarına ait kesim videolarını hayır sahiplerine, kesim akabinde iletecek.

Vuslat Derneği’nin genel koordinatörü Cüneyt Süleymanoğlu, “Kurban biz müslümanlar için hem bir ibadet, hem de kalben Allah’a yakınlaşmak demek. Allah’a yakınlaşırken mümin kardeşimiz ile de gönül köprüleri kurmak demek. Her sene “İyiliğe kurban olsun!” diyen hayırseverlerimizin kıymetli desteklerini ihtiyaç sahipleri ve mazlumlar ile buluşturuyoruz. Ülkemiz dahil 20 ülke 3 kıtaya kurban bağışlarını ulaştırıyoruz. Hedefimiz kurulan gönül köprülerinin, iyiliklerin sayısını arttırmak” dedi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ