Sivas Haber

Dilan Çıtak Tatlıses denizden çıkıp sahneye koştu

MUĞLA’NIN BODRUM İLÇESİNDE TATİL YAPAN ÜNLÜ SANATÇI DİLAN ÇITAK TATLISES, DENİZ KEYFİNİN ARDINDAN BİR ANDA SAHNEYE ÇIKARAK TATİLCİLERE MİNİ BİR KONSER VERDİ. DİLAN ÇITAK’I SAHNEDE GÖREN TATİLCİLER İSE ŞAŞKINLIKLARINI GİZLEYEMEDİ.

Dilan Çıtak Tatlıses denizden çıkıp sahneye koştu

MUĞLA (İHA) – Muğla’nın Bodrum ilçesinde tatil yapan ünlü sanatçı Dilan Çıtak Tatlıses, deniz keyfinin ardından bir anda sahneye çıkarak tatilcilere mini bir konser verdi. Dilan Çıtak’ı sahnede gören tatilciler ise şaşkınlıklarını gizleyemedi.

Bodrum’da tatil yapan Dilan Çıtak Tatlıses deniz keyfinin ardından sahneye çıkarak mini bir konser verdi. Nişanlısı Levent Dörtel ile birlikte denizin keyfini çıkaran Çıtak, bir anda sahneye çıkarak eline mikrofonu aldı. Vento Beachde eğlenen tatilciler ise Çıtak’ı bir anda karşılarında görünce şaşkınlıklarını gizleyemedi. Kuzeni Mehmet Şevk’in sahibi olduğu mekanda eğlenen yerli ve yabancı turistler ise Dilan’ın seslendirdiği şarkılarla doyasıya bir gün yaşadı.

Sahnenin ardından nişanlısı Levent Dörtel ile birlikte denize giren Çıtak’ın neşeli ve rahat tavırları ise dikkatlerden kaçmadı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ